הבראת חברות – מה כדאי לדעת?

הבראת חברות – מה כדאי לדעת?

כל חברה עלולה להיקלע למצב בעייתי, לכן חשוב לדעת כי ניתן לפנות לסיוע מקצועי בעת הצורך. אנשי מקצועי שמתמחים בתחום יוכלו לסייע לכם להבריא את החברה שלכם ולשפר את הרווחיות והפרודוקטיביות שלה. חשוב כמובן לבחור לעבוד עם מקצוענים, שמונו על ידי בית המשפט להבראת חברות שנקלעו לקשיים, מאחר והדבר יבטיח לכם שקט נפשי וכמובן ייעוץ וליווי ברמה הגבוהה ביותר. חברה מסוג זה תוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך, על מנת לספק לכם תוכנית הבראה המותאמת באופן אישי לצרכים וליכולות שלכם. המטרה היא כמובן ללוות אתכם לכל אורך ההליכים המשפטיים, לבצע עבורכם את ההתדיינות עם הנושים ולסייע בעריכת הסדרי נושים שיסייעו לכם לצאת מהחובות. 

הבראת חברות – כיצד לעשות זאת נכון?

רק חברה שמתמחה בתחום ומחזיקה בוותק וניסיון של שנים תוכל לספק לכם ניתוח קפדני של המצב הפיננסי של החברה שלכם וכמובן לזהות את כל התחומים הדורשים שיפור. אנשי המקצוע אמורים לפתח אסטרטגיה שתתאים באופן אידיאלי לצרכים שלכם, במטרה להחזיר לכם את היציבות הפיננסית וכמובן לסייע לכם להתנהל כלכלית בצורה נבונה יותר. באמצעות התמודדות עם שורש הבעיה ניתן להניח את הבסיס לתחילת תהליך הבראה יעיל, שיחזיר אתכם לדרך הנכונה. כדאי לזכור כי כל חברה עלולה להתדרדר למצב של חדלות פירעון, מצב שמחייב סיוע מקצועי. במצב מסוג זה ניתן לפרק את החברה, או לחילופין, לנסות להבריא אותה. כדאי לציין כי תהליך הבראת החברה מועדף על ידי הנושים, מאחר ולעומת התהליך הכולל את פירוק החברה, שיוביל לקריסתה הסופית, תהליך ההבראה יבטיח את המשך הפעילות העסקית של החברה ובכך ישרת את האינטרסים של הנושים. 

נקודות שכדאי לקחת בחשבון בתהליך הבראת חברות

תהליך הבראת החברה נועד לשנות את הפעילות הלא רווחית של החברה ולבצע תפנית בתחומי הפעילות שלה. המטרה היא להתמקד בפעילות שתאפשר לחברה לחזור ולהרוויח, באמצעות הגשת בקשה עבור הקפאת הליכים. הדבר יאפשר לכם להתמקד בשיקום הפעילות העסקית שלכם ולקבל הגנה זמנית מפני תביעות הנושים. באמצעות הקפאת הליכים ניתן להמשיך בעבודה השוטפת, תוך כדי ניסיון להגיע להסדר תשלומים מול הנושים. ברוב המקרים הנושים יעדיפו להסכים להסדר תשלומים שיבטיח את המשך הפעילות של החברה, מאחר והדבר יבטיח להם תשואה גבוהה יותר, מאשר פירוק החברה והפסקת הפעילות שלה. בשלב זה יש לחפש אחר מקורות מימון, במטרה לעצור את ההתדרדרות הפיננסית של החברה. כמו כן, יש להיעזר באנשי מקצוע מהתחום, על מנת לתכנן אסטרטגיה ותוכנית פעולה שתבטיח את המשך הפעילות הרווחית של החברה שלכם. 

אנו בחברת עסיס פתרונות פיננסיים נשמח לספק לכם שירותי הבראת חברות ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בניסיון עשיר בתחום ומקפידים לעבוד עם צוות מיומן ומנוסה, שישמח לספק לכם ליווי צמוד לכל אורך הדרך. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!