ליווי פיננסי לבכירים, מנכ"לים ודירקטוריון

ליווי פיננסי לבכירים, מנכ"לים ודירקטוריון

עופר עסיס הינו הבעלים והמנכ"ל של חברת עסיס פתרונות פיננסיים, המתמחה במתן ייעוץ וליווי פיננסי לבכירים, מנכ"לים ודירקטוריון. מדובר על אדם בעל וותק וניסיון של שנים בתחום, שישמח לסייע לחברה או לארגון שלכם לשגשג ולהגשים את מלוא הפוטנציאל שלו. באמצעות ליווי צמוד תוכלו לקבל החלטות מושכלות יותר ולייעל את הפעילות השוטפת. זוהי הדרך המושלמת להניע צמיחה ולשפר את המצב הפיננסי של החברה, באמצעות צוות של יועצים מנוסים ומיומנים, המבינים היטב את התחום ומסוגלים לייעץ ולסייע בהתאם לצרכים שלכם. היועצים אמורים להעריך את המצב הפיננסי הנוכחי שלכם, לזהות הזדמנויות צמיחה ולגבש את תוכנית הפעולה המתאימה ביותר עבורכם.

ליווי פיננסי לבכירים, מנכ"לים ודירקטריון – כל מה שצריך לדעת

חברה שעוסקת בתחום זה תוכל לספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר, הכולל עבודה עם יועצים מיומנים, שיגבשו עבורכם אסטרטגיה יעילה וישפרו את היתרון התחרותי שלכם בתחום. כדאי לזכור כי בשוק התחרותי של היום יש צורך בליווי פיננסי בכל שלבי הדרך, מאחר וליווי מקצועי ימנע כניסה לחובות וקבלה של החלטות שגויות וכמובן יאפשר לכם להתנהל בצורה נבונה ומושכלת יותר. באמצעות קשת של יועצים, המחזיקים בהתמחויות שונות, תוכלו לספק רשת ביטחון ודרך יעילה להצלחה בהתנהלות היומיומית של כל בכיר, מנכ"ל ודירקטוריון. היום יש צורך בליווי מקצועי, שיספק את הידע והכלים הנדרשים לדירקטוריונים ולבכירים, במטרה להתנהל באופן מקצועי ואחראי יותר.

נקודות חשובות לגבי ליווי פיננסי לבכירים, מנכ"לים ודירקטריון

חברה שמתמחה בייעוץ וליווי פיננסי לעסקים, חברות וארגונים תוכל להציע לכם חוות דעת מקצועית וייעוץ שוטף לדירקטוריון, למנכ"ל ולבכירים בחברה או בארגון שלכם, במטרה לספק תמיכה ולסייע בקבלת החלטות חשובות. זוהי הדרך המושלמת להתחיל תהליכים עסקיים, תוך כדי קבלת כל הידע הנדרש לגבי העלות והתועלת של התהליך. ייעוץ מסוג זה חיוני בעת משבר, מאחר וזוהי הדרך המושלמת לשיפור התפקוד של המנכ"ל והדירקטוריון. כמו כן, הייעוץ והליווי המקצועיים נדרשים במקרים של חשש לחדלות פירעון, במטרה להגן על הבכירים והמנהלים ולסייע בשיקום פיננסי של החברה.

מה חשוב לדעת לגבי עופר עסיס?

עופר עסיס שימש בעברו כמשנה למנכ"ל וסמנכ"ל כספים בשיכון ובינוי חטיבת זכיינות. מדובר על ניהול של ארגון גדול, המחזיק במחזור שנתי של כ- 150 מיליון ₪ וכולל מערך הסעדה, מלונאות, טכנולוגיה, תפעול ותחזוקה. התפקיד כלל התנהלות מול ממשקי הארגון השונים, לצד התנהלות מול מערכות אשראי וביצוע של תחזיות רב שנתיות. לפני כן, עופר שימש בתור המנכ"ל של מפעל תעשייתי בתחום הדפוס והדיגיטל. כחלק מתפקידו הוא הוביל את המפעל לאיזון ורווחיות והבריא אותו מחובות פיננסיים, באמצעות הובלת מהלכי התייעלות בתחום הייצור, מלאי, תפוקת העובדים וכדומה.

 

אנו בעסיס פתרונות פיננסיים נשמח לספק לכם שירותי ליווי פיננסי לבכירים, מנכ"לים ודירקטוריון. אנו מקפידים לעבוד עם צוות מנוסה ומיומן של יועצים ונשמח לספק לכם את הידע והכלים הנדרשים עבורכם. צרו קשר!